Skip to content
Het Nieuwe Werken Blog
Het Nieuwe Werken Blog

Verruimt je inzicht in Het Nieuwe Werken

  • Home
  • HRM
  • ICT
  • Werkomgeving
  • Management
  • Mobiliteit
  • Slimmer werken
  • Auteurs
Het Nieuwe Werken Blog

Verruimt je inzicht in Het Nieuwe Werken

Moneypenny: Arbo-regels slecht excuus om mensen niet thuis te laten werken [video]

Emiel Elgersma, mei 5, 2011mei 5, 2011

[vimeo]http://vimeo.com/23194522[/vimeo]

Arbo-regels zijn een slap excuus om mensen niet thuis te laten werken, vertelt Marianne Sturman, directeur van Moneypenny. Zij heeft een uitzendbureau dat mensen flexibel uitzendt en bijvoorbeeld de mogelijkheid biedt om thuis te werken.

“Als bedrijf ben je verantwoordelijk voor het welbevinden van je medewerkers.” Ze begrijpt wel dat er haken en ogen aan zitten. “Een werknemer is niet altijd geneigd om thuis op die arbo-proof werkplek te gaan zitten. Waar het dan om gaat is dat de medewerker en werkgever met elkaar afspreken dat dat de verantwoordelijkheid is van die medewerker.”

Interview en camera: Emiel Elgersma

Bekijk deze video ook op Youtube

TV arboHet Nieuwe WerkenMiss Moneypennythuis werkenVerantwoordelijkhedenWerkplek

Bericht navigatie

Previous post
Next post

Comment

  1. Jan van der Ploeg schreef:
    juni 1, 2011 om 20:06

    Leuke toelichting, goed gebracht. Die opmerking over ’teveel werken’ herken ik wel een beetje :-S

Comments are closed.

U leest hier meer over

Bereikbaarheid Betrokkenheid Bytes Cloud Cloud computing Communicatie creativiteit Cultuur Duurzaamheid E-mail efficiƫnter werken Flexibel werken Flexibiliteit Het Nieuwe Werken HNW HRM ICT Innovatie Inspiratie IT Kantoor Leiderschap Management Netwerken Onderzoek Online samenwerken Organisatie Praktijk Productiviteit Receptenboek Het Nieuwe Werken Samenwerken Slimmer werken Social-Media Sociale cohesie Technologie Thuiswerken Verandering Verantwoordelijkheid Verbinding vergaderen Vertrouwen Visie Vrijheid Werkomgeving ZZP
©2026 Het Nieuwe Werken Blog | WordPress Theme by SuperbThemes