Skip to content
Het Nieuwe Werken Blog
Het Nieuwe Werken Blog

Verruimt je inzicht in Het Nieuwe Werken

  • Home
  • HRM
  • ICT
  • Werkomgeving
  • Management
  • Mobiliteit
  • Slimmer werken
  • Auteurs
Het Nieuwe Werken Blog

Verruimt je inzicht in Het Nieuwe Werken

ReTweet actie: Win het boek ‘Slimmer werken met het kantoor in je tas’ – we geven 10 exemplaren weg!

Redactie, oktober 18, 2010

Het is weer tijd voor een nieuwe ReTweet actie! Deze week geven we daarom 10 exemplaren weg van het nieuwe boek ‘Slimmer werken met het kantoor in je tas‘ van Gerald Essers. Doe zo vaak mee als je wilt!

Het boek geeft je super praktische informatie om op een flexibele en slimmere manier te werken en te leven. Na het lezen ben ik echt super enthousiast en kan ik het iedereen van harte aanbevelen. Het is daarnaast erg prettig vormgegeven.

Hoe doe je mee?

Het enige dat je hoeft te doen om aan deze actie deel te nemen, zijn de volgende twee dingen:

  1. Volg @hnwblog op Twitter
  2. Tweet het volgende bericht naar jouw ‘followers’:

Net meegedaan aan actie ‘Slimmer werken met het kantoor in je tas’. Ook kansmaken? Volg @hnwblog en RT! http://bit.ly/hnwblog-actie

Succes en doe direct mee!

De winnaars zullen deze week dagelijks via onze twitter stream bekend worden gemaakt. Deze twitteractie staat open voor iedereen die @hnwblog volgt.

BONUS TIP: Maak ook kans op een iPad!

In de aankomende weken geeft Gerald (de auteur) zelf ook een exclusief ‘nomad working’ pakket weg, bestaande uit een hippe tas van het merk Booq, een iPad(!) en andere goodies om slimmer te werken. Wil je ook voor deze actie in aanmerking komen? Ga dan snel naar de Facebook pagina van het boek!

P.S. De bijbehorende website van het boek heet, hoe kan het ook anders, Slimmer werken met het kantoor in je tas.

Acties BoekenSlimmer werken

Bericht navigatie

Previous post
Next post

Comments (4)

  1. Tourrich schreef:
    oktober 18, 2010 om 17:38

    Oh wat een leuke actie!

    Heb het boek gelezen, onmisbaar voor de nomad worker en iedereen die slimmer wil werken!

  2. SocialMediaRob schreef:
    oktober 20, 2010 om 13:47

    goede actie en slim ingezet, ik heb meegedaan. Ben benieuwd! Succes met de actie.

  3. Jordy schreef:
    oktober 21, 2010 om 15:11

    Ja ik ben het met Rob eens, een goede actie!

  4. Tijnemanz schreef:
    oktober 23, 2010 om 18:26

    Vanmiddag nog zitten dubben of ik dit zou bestellen, en nu kom ik hem tegen, toeval bestaat niet toch?

Comments are closed.

U leest hier meer over

Bereikbaarheid Betrokkenheid Bytes Cloud Cloud computing Communicatie creativiteit Cultuur Duurzaamheid E-mail efficiënter werken Flexibel werken Flexibiliteit Het Nieuwe Werken HNW HRM ICT Innovatie Inspiratie IT Kantoor Leiderschap Management Netwerken Onderzoek Online samenwerken Organisatie Praktijk Productiviteit Receptenboek Het Nieuwe Werken Samenwerken Slimmer werken Social-Media Sociale cohesie Technologie Thuiswerken Verandering Verantwoordelijkheid Verbinding vergaderen Vertrouwen Visie Vrijheid Werkomgeving ZZP
©2026 Het Nieuwe Werken Blog | WordPress Theme by SuperbThemes